Telefon
WhatsApp

Golden Branch Güngör Tarım A.Ş'nin Tescilli Markasıdır.

Hakkımızda

Güngör Tarım İnşaat San. ve Tic. A.Ş. 1980 yılında kurulmuştur. Şirketimiz İnşaat Taahhüt, Tarım, Akaryakıt İstasyonu ve Gıda sektöründe büyük bir bilgi ve tecrübeye sahip olup, gıda sektöründe şirketimiz Golden Branch markası ile ana faaliyet alanı kuru kayısı ve kayısının farklı çeşitlerini üretmektedir.

Kayısı İşletmemiz yıllık 7.500 ton kuru kayısı işleme ve paketleme kapasitesine sahiptir.

İyi üretim uygulamalarının artan standartları göz önünde bulundurularak, tamamı paslanmaz çelik olan Kayısı İşleme ve Küp Kesme Makinaları ile Avrupa Standartlarına uygun olarak kurulmuştur. Modern işleme hattı, Metal detektörleri, Otomatik paketleme makineleri ve soğuk hava depoları ile tamamlanmıştır.

Kalite kontrolleri; fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik olarak tesisin kendi laboratuvarında gerçekleştirilmektedir. TS 485 standardında ve Müşterilerimizin istediği spektlere uygun ürünlerimizi, hijyenik koşullarda üretime hazırlıyoruz.                                                                                       

Kurulduğu günden bu yana sürdürülebilir gıda güvenliği, hijyen ve kaliteye odaklı, yüksek kaliteli ürünleri hijyenik ortamda, uluslararası kalite standartlarında depolayıp, işleyip, üretip, paketleyip kusursuz bir hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefleyen yönetim anlayışıyla hareket eden firmamız, bu sayede çok kısa bir süre içinde hem yerel hem de uluslararası piyasalarda kendisine saygın bir yer edinmeyi başarmıştır.

48.500 m2 açık alan, 11.500 m2 kapalı alan, toplam 60.000 m2 alana sahip Yaş ve Kuru Meyve İşleme ve Paketleme Tesisinde üretilen  Yaş, Soft,  Organik, Naturel ve Kükürtlü Kuru Kayısı  üretimimizin % 95’i ihraç edilmektedir.

İhracatını Almanya, Fransa, İngiltere, Hollanda, Litvanya, Romanya, USA, Rusya, Yeni Zelanda, Avustralya, Cezayir, Mısır ve Arap ülkelerine yapmaktadır.

IFS , ISO 22000, ISO 9001, ISO 45001, ISO 14001, TS 485, Helal, Kosher kalite yönetim sistemi belgelerine sahip olan Güngör Tarım kuru kayısı işleme ve paketlemede uzmanlaşmış kuru meyve pazarının öncü firmalarından biridir.

Gıda  tesisimizde, çalışan uzman ekibimizin 14 yıllık tecrübesi ve özverisi ile müşterilerimize her zaman hijyenik ortamda en iyi kaliteyi, fiyatı ve hizmeti  sunmayı hedeflemekteyiz.

Hakkımızda

TEKLİF FORMU